Navigovať do servisuBratislava, Komárňanská 83Telefón0800 121 231 E-mailservis@rodexcar.sk Otváracia dobaPo - Pia: 8.00 - 17.00 h.

Pracovná ponuka

Master Automechanik

Hľadáme automechanika s 3 a viacročnou praxou.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Komárňanská 83, 821 09, Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): od 1170,- EUR/mesiac v závislosti od náročnosti opráv a od výkonu
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • demontáž/montáž motorov, prevodoviek
  • opravy a výmeny poškodených dielov motorov, prevodoviek
  • diagnostika, opravy a výmeny komponentov palivového systému
  • diagnostika elektronických systémov
  • práce na servisných prehliadkach a ostatné mechanické práce

Iné výhody

  • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor: automechanik

Znalosti

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz: B

Požadovaná prax

Prax na pozícii/v oblasti: automechanik
Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

  • nevyhnutná prax v zmysle náplne práce
  • porozumenie Slovenského manuálu k oprave
  • práca s diagnostickým prístrojom a počítačom všeobecne
  • vyhľadávanie na internete
  • samostatná realizácia opráv
  • zodpovednosť
  • lojálnosť
  • flexibilita

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím svoj životopis, len ak SPĹŇATE naše požiadavky.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme.

Adresa spoločnosti:
Rodex Car, s.r.o.
Komárňanská 83
821 09 Bratislava

Kontakt:

Vladimír Jánošík

0903/121 721

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.